+90553 099 35 07 (7/24 Satış ve Destek Hattı)
-
Dil Seçiniz Kur Seçiniz

Müşteri Memnuniyeti - FT Moda Knack Erkek Ayakkabı Modelleri

FTMODA olarak amacımız “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri mutluluğu yaratmaktır. Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin hizmetlerimiz ile ilgili görüş ve önerileri bizim için büyük önem taşımaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız bir üründen memnun kalmadığınız takdirde, kullanılmamış durumdaki ürününüzü size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde bize iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen, üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürününüzle ilgili bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda, ürüne ait fatura üzerinde bulunan sipariş numarası ile birlikte [email protected] adresinden talebinizi bize iletebilir, ana sayfadaki canlı yardım kısmından veya 0553 099 35 07 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Mağazalarımızdan satın aldığınız ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi [email protected] mail adresinden bize iletebilir, ana sayfadaki canlı yardım kısmından veya 0553 099 35 07 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Mağazamızdan satın aldığınız ve normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen, üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle ilgili bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda ürününüz için inceleme talebi ile [email protected] mail adrenizden bize iletebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp

Sipariş Takibi